KURSANT

Andrzej Świsulski Sławomir Grad

Bezstresowe nauczanie, doskonała kadra instruktorska oraz atrakcyjna lokalizacja (szkoła mieści się w bezpośredniej bliskości WORD, w strefie egzaminacyjnej) sprawiają, że Szkoła Jazdy KURSANT  to idealny wybór.

Sprawdź naszą zdawalność! (zwróć uwagę na ilość przeprowadzonych egzaminów)!!!

Szkoła Jazdy Kursant została założona w 2000 roku przez Andrzeja Świsulskiego w 2003 roku do firmy dołączył Sławomir Grad.

Pierwsza siedziba znajdowała się na ul. Międzyleskiej i tam też znajdował się plac manewrowy. W związku z rozwojem firmy i powiększeniem floty pojazdów oraz chęcią rozszerzenia na inne kategorie zdecydowaliśmy na zmianę lokalizacji na ul. Tarnogajską 5/9 i Ziębicką 32. Szkoła jazdy rozpoczęła działalność od 2 pojazdów i 2 pracowników. Dzisiaj w 2010 roku w swojej ofercie posiadamy kat A, A1, B, C, D, E/B, E/C, kurs na motorniczego tramwaju, kurs na taksówkarza, na instruktora nauki jazdy, robimy uprawnienia na wózki widłowe, świadectwa kwalifikacji, kwalifikacja wstępna, certyfikat kompetencji zawodowej, szkolenie ADR i tachografu cyfrowego poza tym liczne kursy doszkalające.

W firmie Kursant pracuje dzisiaj ponad 50 pracowników. Zakładając szkołę najważniejsze było dla nas to, żeby szkoła położona była w strefie egzaminacyjnej blisko ośrodka egzaminacyjnego. Od początku stawialiśmy na jakość szkolenia. Najważniejsze założenia zostały spełnione. Szkoła Jazdy Kursant była zawsze w czołówce najlepszych szkół  w rankingu zdawalności ośrodka egzaminacyjnego. Dla właścicieli i pracowników Szkoły Jazdy Kursant najważniejsze było i jest utrzymanie poziomu szkolenia oraz dobra atmosfera, którą tworzy cały zespół.

NAWIGACJA


O FIRMIE | AKTUALNOŚCI | CENNIK I OFERTA | TERMINARZ |  KURSANT |  PARTNERZY |  PORADY DLA KURSANTÓW |  ATUTY |  KONTAKT | 
Szkoła Jazdy Kursant® | Wszelkie prawa zastrzeżone 2000-2010 | Strony internetowe | grafika komputerowa | aplikacje internetowe WWW.INTERAD.PL