Historia Szkoły Nauki Jazdy

Andrzej Świsulski  Sławomir Grad  


Szkoła Jazdy Kursant została założona w 2000 roku przez Andrzeja Świsulskiego w 2003 roku do spółki dołączył Sławomir Grad.

 Pierwsza siedziba znajdowała się na ul Międzyleskiej i tam też znajdował się plac manewrowy. W związku z rozwojem firmy i powiększeniem floty pojazdów i chęcią rozszerzenia na inne kategorie zdecydowaliśmy na zmianę lokalizacji na ul Tarnogajską 5/9 i Ziębicką 32. Szkoła jazdy rozpoczęła działalność od 2 pojazdów i 2 pracowników. Dzisiaj w 2011 roku posiadamy kat A, A1, B, B1, C, D, E/B, E/C, szkolenia na automacie, robimy uprawnienia na wózki widłowe, świadectwa kwalifikacji,kwalifikacja wstępna przyspieszona, HDS (dźwigi),szkolenie ADR poza tym liczne kursy doszkalające , kursy z dofinansowaniem UE .

W firmie Kursant pracuje dzisiaj ponad 50 pracowników. Zakładając szkołę najważniejsze było dla nas to, żeby szkoła położona była w strefie egzaminacyjnej  blisko ośrodka egzaminacyjnego, od początku stawialiśmy na jakość szkolenia. Najważniejsze założenia zostały spełnione Szkoła Jazdy Kursant jest zawsze w czołówce najlepszych szkół a od 2004 - 2008 roku  1 - miejsce w rankingu zdawalności ośrodka egzaminacyjnego. Dla właścicieli i pracowników Szkoły Jazdy Kursant najważniejsze było i jest utrzymanie poziomu szkolenia i dobra atmosfera którą tworzy cały kolektyw.

 

Obecna lokalizacja Szkoły Jazdy Kursant ul. Tarnogajska 5/9, Ziębicka 32, Piłsudzkiego 75-81 (vis a vis NOT-u)


Wyświetl większą mapę

Szkoła Jazdy Kursant® | Wszelkie prawa zastrzeżone 2000-2010
Strony internetowe | grafika komputerowa | aplikacje internetowe |