Pytania lub uwagi
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opinie o szkole

Opinie o Szkole jazdy kursant

Jeżeli ukończyłeś Kurs prawa jazdy lub inne szkolenie i chciałbyś się podzielić swoją opinią kliknij w przycisk.

Przed napisaniem opinii zrelaksuj się i obejrzyj opinię o naszej szkole Kursatki Ani, która jest właśnie po egzaminie Państwowym!Liczba opinii: 2554
2016-05-28 | Grzegorz Pióro | Odbyte kursy: B
Ocena:


100% POLECAM! Najpierw kurs z Ś.P. Panem Buczakiem, dokończony z Panem Radwańskim. EKSTRA! Gość potrafi przygotować do egzaminu Państwowego, człowieka który 7 lat jeździł bez prawka (i ma swoje nawyki), 4 godziny wystarczyły żebym zmienił swoje przyzwyczajenia i zdałem za pierwszym razem teorię i praktykę w WORDzie. Kolejne moje kursy w Kursancie to będą C+E i kurs na taksiarza. POLECAM, WRÓCĘ DO WAS :)
2016-05-27 | Marcjanna M. | Odbyte kursy:
Ocena:


Chciałam tu podziękować bardzo serdecznie Arturowi Korkowi za te zaledwie dwie lekcje, łącznie sześć godzin, a dzięki którym w końcu udało mi się zdać egzamin. Podchodziłam siedem razy do jazdy, i mimo kilkudziesięciu spędzonych za kółkiem godzinach wszystko kończyło się wynikiem negatywnym. Dopiero po jeździe z Arturem (która był przeprowadzona bardzo profesjonalnie, ba! Miałam objaśnione wszystko bardzo dokładnie, każda sytuacja na drodze była poddawana analizie, a ja nie uczyłam się tego na pamięć) wszystko poszło jak trzeba! Polecam bardzo serdecznie, jeśli zależy Wam na jak najszybszym zdaniu. Nie mam co prawda możliwości porównania z innymi instruktorami z tejże szkoły jazdy, gdyż sama miałam nauki w Opolu i Prudniku, jednakże jestem pewna, że to będzie dla wielu osób dobry wybór. Pozdrawiam!!
2016-05-26 | Magdalena | Odbyte kursy: B
Ocena:


Dziękuję Panu Krzysztofowi Borkowskiemu za cierpliwość i w 100% polecam szkołę :-)
2016-05-24 | Paweł Urban | Odbyte kursy: B1, B
Ocena:


Dziękuję Panu Grzegorzowi Hałasowi, za poświęcony czas, za cierpliwość i za wiele cennych wskazówek i uwag, a przede wszystkim jedną wskazówke jaka będzie towarzyszyła mi za kierownicą - "MYŚL"! Kierowca dobry to kierowca myślący, bo niczym trudnym jest nauczyć się przepisów i jeździć zgodnie z nimi, natomiast schody zaczynają się jak człowiek nie przewidzi co może stać się za chwilę na drodze, dlatego tak ważne jest, aby każdy nowy kierowca myślał kierując swój pojazd. Tego właśnie uczy przesympatyczny i naprawdę bardzo dobry instruktor Pan Grzegorz! :) Serdecznie polecam! Jedyny taki instruktor!!!
2016-05-19 | Milena Więcław | Odbyte kursy:
Ocena:


Polecam z całego serca Artur Korek najlepszy instruktor na jakiego trafiłam na swojej drodze po wielu niepowodzeniach, fatalnym kursie w innej szkole nauki jazdy kilka godzin praktyki i egzamin zaliczony z wynikiem pozytywnym!
2016-05-19 | Artur | Odbyte kursy: B
Ocena:


Dziękuję Panu Zbigniewowi Zarębskiemu za przygotowanie mnie do egzaminu, który okazał się być formalnością, oraz Pani Uli za teorię, wszystko jasne i przejrzyste, polecam!
2016-05-17 | | Odbyte kursy: KW + D
Ocena:


Zawsze marzyłem, aby zasiąść za kierownicą autobusu i przejechać nim choćby krótki odcinek. Postanowiłem to marzenie zrealizować. W tajemnice prowadzenia autobusu wprowadzało mnie 4 instruktorów, którym chciałem bardzo podziękować: Pan Darek - który zawsze znajdował termin, aby mnie wcisnąć na jazdę, nawet gdy to graniczyło z cudem. Wierzył we mnie do końca i dzięki temu, ja też potrafiłem uwierzyć w swoje możliwości. Pan Krzysztof D. - przekazał mi wiele cennych uwag dotyczących techniki kierowania pojazdem. Nauczył mnie myśleć po "autobusiarsku",a to bardzo się przydaje. Pan Krzysztof K. - nauczył mnie spokoju i opanowania na za kierownicą. Zabrał mnie w wiele trudnych miejsc, dzięki czemu nabyłem nowe doświadczenia. Pan Stasiu - z którym zaczynałem się uczyć, wpoił mi nadrzędną zasadę: "Kierowca autobusu się nigdy nie spieszy". Nauczył mnie pokory wobec autobusu. Chciałem raz jeszcze podziękować instruktorom. To dzięki Panom dziś mogę realizować swoje marzenia. Serdecznie dziękuję!
2016-05-16 | Olimpia Szafrańska | Odbyte kursy: kat B
Ocena:


Nauczyciel Artur Korek Jest najlepszym instruktorem. Przez zabawę Cię nauczy Jak wśród miejskich ulic kluczyć. Cała szkoła wyśmienita, Atmosfera znakomita, Gdy chcesz jeździć idealnie, Do Kursanta pędź! Banalne!
2016-05-16 | Aleksander Reczuch | Odbyte kursy: kat. B
Ocena:


Polecam jazdy z Panem Tomaszem Woźniakiem, bardzo miłe, spokojne bez zbędnego stresu co zdarza się niestety w wielu szkołach jazdy. Pan Tomasz jest naprawdę dobrym instruktorem, który przygotowuje dobrze do egzaminu, ale myślę że lepiej do jazdy codziennej i człowiek nie będzie się bać wjeżdżać do Wrocławia bo tramwaje straszą:)
2016-05-15 | Wojciech P. | Odbyte kursy: B1
Ocena:


Egzamin zdany za trzecim razem! Polecam instruktora Grzegorza Hałasa !!Świetne podejście ,Częste jazdy ,cierpliwość dla kursanta,genialna atmosfera podczas jazd,omówienie każdego najmniejszego błędu!!!Bardzo dużo wiary w kursantów :)
2016-05-15 | Julita Szumacher | Odbyte kursy: B
Ocena:


Chciałabym z całego serca podziękować mojej instruktorce Pani Monice Turnau za anielską cierpliwość do mnie, za wszystkie cenne wskazówki, oczywiście za miłą atmosferę w czasie jazd, za zaangażowanie w każdej sekundzie mojego kursu, za każdy wciśnięty hamulec, za pełen profesjonalizm i elastyczność a co najważniejsze za wsparcie i wiarę we mnie podczas egzaminu. Dziękuje również Panu Tadeuszowi Biedzie , z którym także przejeździłam kilka godzin. Serdecznie polecam tych instruktorów, dzięki nim zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem. Jeszcze raz DZIĘKUJE :)
2016-05-14 | Emilia F | Odbyte kursy: kat. B
Ocena:


Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę jazdy "Kursant" a w szczególności instruktora ŁUKASZA CISOWSKIEGO. Profesjonalizm, wsparcie i miła atmosfera skutkowały bardzo dobrym przygotowaniem mnie do zdania egzaminu za pierwszym razem!:) Zero stresu, 100% sukcesu ;) Dziękuję!
2016-05-11 | MARCIN T | Odbyte kursy: A
Ocena:


Witam w poniedziałek 09.05. miałem egzamin państwowy na KAT.A - zdany za pierwszym razem :-). Wynik ten zawdzięczam Grzegorzowi Koniecznemu, który bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Jasno i klarownie tłumaczył zagadnienia, kiedy trzeba było potrafił opierniczyć, ale dzięki temu na egzaminie państwowym doskonale pamiętałem sytuacje w których dałem ciała ;-). Jeżeli zamierzasz zrobić prawo jazdy na motor, to zdecydowanie polecam szkołę jazdy KURSANT i tego instruktora. Ocena 5*
2016-05-09 | Iwona M. | Odbyte kursy: Kat. B
Ocena:


Pan Krzysztof Wiewiór to instruktor, którego z przyjemnością polecę każdemu kursantowi, który nie tylko chce zdać egzamin za pierwszym razem, co być świadomym i odpowiedzialnym kierowcą. Nauka z Panem Krzysztofem Wiewiór to czysta przyjemność, ponieważ mimo iż jest on wymagający, to swoją ogromną dozą cierpliwości sprawia, że prawidłowe zachowanie na drodze staje się czymś zupełnie naturalnym. Instruktor bardzo dużą wagę przykłada do znajomości i stosowania się do przepisów kodeksu drogowego oraz zasad bezpieczeństwa, dlatego nie miałam żadnego problemu, aby zdać egzamin za 1 razem. Z tego miejsca chciałam złożyć ogromne podziękowania dla Pana Krzysztofa Wiewiór za włożony trud, cierpliwość i zaangażowanie. Polecam w 100% jako najlepszego instruktora do prawidłowej nauki jazdy:)
2016-05-08 | Piotr L. | Odbyte kursy: B
Ocena:


Egzamin praktyczny w WORD zdałem miesiąc temu, od odebrania prawa jazdy przejechałem samodzielnie kilkaset kilometrów. Z tej perspektywy mogę powiedzieć, że ?Kursant? to naprawdę solidna szkoła. Zasadniczą część kursu odbyłem z Magdaleną Nycz i szczerze polecam każdemu jazdy z tą instruktorką. Magda po prostu uczy myśleć ?za kółkiem?- przewidywać, prawidłowo odczytywać sytuacje na drodze i odpowiednio wcześnie reagować na nie ? krótko mówiąc nie uczy na pamięć pod egzamin, ale świetnie przygotowuje do samodzielnej jazdy. To bardzo kompetentna, doświadczona instruktorka a przy tym jest dobrym pedagogiem, potrafiącym tę wiedzę skutecznie i spokojnie przekazać. Serdeczne dzięki! Część kursu odbyłem z innymi instruktorami - Moniką Turnau, której dziękuję w tym miejscu za poświęcony czas, analizę popełnianych błędów i cenne uwagi bezpośrednio przed egzaminem oraz Ewą Samuels i Tadeuszem Biedą, dzięki którym udało mi się wyeliminować błędy jakie zdarzało mi się popełniać w końcowej części szkolenia. Po takim przygotowaniu do egzaminu państwowego podszedłem będąc pewnym nabytych umiejętności i zdałem go w pierwszym podejściu - z czystym sumieniem polecam szkolenie w "Kursancie".
2016-05-06 | Paula S | Odbyte kursy: Kat. B
Ocena:


Chciałabym podziękować Panu Tomaszowi Woźniakowi, za doskonałe przygotowanie do samodzielnego prowadzenia pojazdu oraz egzaminu. Dziękuje za wyjątkową cierpliwość, poczucie humoru i wspaniałe rady, które pozwoliły mi bez większego stresu podejść do egzaminu i go szybko zdać. Polecam Pana Tomasza szczególnie osobom, które chciałyby nauczyć się jeździć samochodem na całe życie, a nie tylko zdać egzamin (a później kaleczyć polskie i inne drogi). Pozdrawiam serdecznie
2016-05-06 | marecki ;) | Odbyte kursy: Kat .B
Ocena:


Skorzystałem z możliwości doszkalania w Kursancie.Każda dokupiona godz. spędzona za kółkiem była tego warta.Efekt końcowy = zdanie egzaminu ;).Serdeczne dzięki dla instruktorów :Ewy, Magdy, Artura,Pawła . Pozdrawiam
2016-05-05 | Klaudia Krajewska | Odbyte kursy: Kat.B
Ocena:


Polecam jak najbardziej szkołę KURSANT przeniosłam się do tej szkoły z innego ośrodka i nie żałuję tej decyzji Pani Magdalena Nycz instruktorka wymagająca ale i z wielkim sercem :) Egzamin Państwowy dzięki Pani Magdzie i jej zaangażowanie w prace zdałam za pierwszym razem POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !
2016-05-04 | Ireneusz Zioła | Odbyte kursy: C
Ocena:


Polecam szkołę jazdy KURSANT oraz instruktorów Panią Urszule Rychlik, Marcina Zarembe oraz Macieja Smyka którzy, przygotowali mnie do egzaminu na kat. C, który zdałem za pierwszym razem dziękuje za profesjonalne przekazanie informacji, cierpliwość oraz wszelkie wskazówki. Gorąco polecam!
2016-05-02 | Kamila | Odbyte kursy: B
Ocena:


Po dzisiejszym egzaminie, zdanym za pierwszym razem, mogę stwierdzić, że zostałam jak najlepiej do niego przygotowana, a to wszystko dzięki Panu Tomaszowi Woźniakowi! Spokój, cierpliwość, poczucie humoru, dokładne wyjaśnianie poszczególnych zadań egzaminacyjnych, to rzeczy dzięki, którym bezstresowo podchodzi się do jazdy w miłej atmosferze. Serdecznie polecam szkołe jazdy kursant jak i instruktora!
2016-05-01 | Anna Miazga | Odbyte kursy: B
Ocena:


O TYM ŻE ZDAŁAM KURS ZA PIERWSZYM RAZEM JUŻ PISAŁAM OK.MIESIAC TEMU. ZDANIE EGZAMINU TO NIE WSZYSTKO! OD DWÓCH TYGODNI SAMODZIELNIE JEŻDŻE WŁASNYM AUTEM NIE JEST TO DLA MNIE WIELKI PROBLEM PONIEWAŻ ZOSTAŁAM DOSKONALE PRZYGOTOWANA NIE TYLKO DO EGZAMINU ALE DO BYCIA SAMODZIELNYM KIEROWCĄ A TO NAJWAŻNIEJSZE !PODZIĘKOWANIA DLA INSTRUKTORA KRZYSZTOFA WIEWIÓRA
2016-04-29 | Kamila | Odbyte kursy: kategoria B
Ocena:


Serdecznie polecam Szkołę jazdy "Kursant" Jest tam wspaniała atmosfera, wspaniałe warunki oraz pełen profesjonalizm. Szczególne podziękowania należą sie Robertowi Staszkiewiczowi, który ma znakomite i osobiste podejście do kursanta. Jego nauczanie cechuje sie pełną znakomitoscią. Jest cierpliwym, rzetelnym, wymagającym, spostrzegawczym i przede wszystkim niezastąpionym instruktorem z poczuciem humoru. Jeszcze raz dziękuję Panu Robertowi, który doskonale przygotował mnie do egzaminu państwowego ! Pozdrawiam
2016-04-28 | pawel | Odbyte kursy: kat b
Ocena:


od dzisiaj moge cieszyc sie swoim wlasnym prawkiem a wszystko to dzieki p Leszkowi Przestrzelskiemu serdecznie polecamu
2016-04-28 | Joanna Kowalewska | Odbyte kursy: Prawo jazdy_ kategoria B
Ocena:


Hm, od czego tu zacząć... Szkoła KURSANT jest godna polecenia od samej podszewki:) Zaczynając od cudownej Pani Oli Szymańskiej w sekretariacie, instruktorów, po ustytuowanie placówki w centrum strefy egzaminacyjnej. Zdobyte doświadczenie podczas kursu: życiowe, jak i motoryzacyjne pozwoliło zdać egzamin praktyczny za DRUGIM razem- w moim przypadku jest to niesamowity sukces! Tu ukłony w stronę Instruktora Roberta Staszkiewicza, który zmienił mój tok myślenia, że samochód to nie "ufo" tylko wygodny wynalazek ułatwiający życie. Przy takim wymagającym instruktorze rzeczą oczywistą było zdanie egzaminu teoretycznego za PIERWSZYM razem;)) W związku z ruchomymi godzinami mojej pracy miałam okazję dobrania dodatkowych godzin u Instruktora Pawła Domańskiego,który to czujnie dopatrywał się błędów i w świetny oraz jakże dynamiczny sposób tłumaczył wszystkie detale;) Generalnie to właśnie w tej szkole zostały należycie ukształtowane moje umiejętności kierowcy, których to nie wstydzę się na co dzień, prowadząc samochód. Bezstresowo, dokładnie, cierpliwie- IDEALNIE :) Innym szkołom nauki jazdy można tylko życzyć powodzenia w próbie osiągnięcia takiej perfekcji :)) Joanna Kowalewska, Racibórz _ Wrocław
2016-04-28 | Nikola G. | Odbyte kursy: B
Ocena:


Bardzo serdecznie polecam ! Szkoła, która ma cudownych instruktorów, którzy nie zostawią kursanta w trudnej sytuacji ! Otwarci, pomocni przede wszystkim, bardzo dobrze przygotowują do egzaminu państwowego.Dziś zdałam za pierwszym razem. Największe podziękowania dla Pani Moniki Turnau..najwspanialsza instruktorka, wspaniała kobieta, cudowny człowiek ! Również dziękuję serdecznie Panu Tadeuszowi Biedzie, który również mi pomógł przygotować się do egzaminu państwowego. Reszcie instruktorów też dziękuję. Za co? Za całą atmosferę, którą tworzycie :) Pamiętajmy,że czasem lepiej jest dłużej pojeździć w szkole jazdy niż słabo przygotowanym wybrać się do WORDu. Pozdrawiam,. Nikola.
2016-04-28 | Aśka.K | Odbyte kursy: Kat.B
Ocena:


Serdecznie polecam Szkołę Jazdy Kursant!!! Pełen profesjonalizm oraz wspaniała atmosfera. Panie w biurze przemiłe, zawsze pomocne, uśmiechnięte. Instruktorzy przyjaźni, z pozytywnym podejściem do kursanta. Nauka jazdy w tej szkole była bez stresowa ale co najważniejsze skuteczna.Szczególne podziękowania należą się mojemu ulubionemu instruktorowi, którym był Robert Staszkiewicz:)Jest osobą niezwykle cierpliwą,ciepła, wyrozumiałą ale i wymagającą.Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją i wielkim zaangażowaniem.Każda jazda w towarzystwie Roberta przebiegała w świetnej atmosferze.Ma znakomite podejście do kursanta. Jestem mu niezmiernie wdzięczna, bo pomógł mi uwierzyć w siebie i w swoje możliwości, uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale jak należy jeździć na co dzień.Jest prawdziwym profesjonalistą.Jeszcze raz Robert dzięki za wszystko.JESTEŚ WIELKI:)
2016-04-28 | Marta G. | Odbyte kursy:
Ocena:


Pan Robert Staszkiewicz w mojej opinii jest instruktorem kompetentnym i rzetelnym. Wymagania dostosowuje do możliwości kursanta- cierpliwy, spokojny. Spostrzegawczy nie tylko na drodze, ale również w stosunku do trudności kursanta. Mobilizuje, a we właściwych momentach odciąga uwagę od niepowodzeń. Z chęcią odpowiada na pytania. Przypisuję mu sukces zdania przeze mnie przy pierwszym podejściu egzaminu państwowego. Gorszą stroną Pana Staszkiewicza była punktualność i incydenty załatwiania spraw osobistych w godzinach jazd. Nie mniej jednak skuteczność edukacyjna zasłania te niedociągnięcia i w efekcie końcowym oceniam Instruktora bardzo wysoko i jestem wdzięczna za każdą poświęconą mi godzinę. Polecam znajomym.
2016-04-27 | Marek | Odbyte kursy: A2, C
Ocena:


Polecam szkołę jazdy KURSANT oraz instruktora Ryszarda Nowaka który, profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu na kat. C, dziękuje za wszystkie wskazówki i rady dzięki którym zdałem za pierwszym razem! Gorąco polecam!
2016-04-26 | | Odbyte kursy:
Ocena:


Witam, bardzo polecam Szkołę Jazdy Kursant.Egzamin państwowy i teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym podejściem, ale co najważniejsze nie będę się bała sama wsiąść do auta, bo uważam, że naprawdę dobrze nauczono mnie tam jeździć. Mnie szkolił Pan Sylwek Butwicki - bardzo rzetelny, wymagający ale i zarazem cierpliwy, no i przede wszystkim - doskonały nauczyciel. Monika
2016-04-25 | Monika | Odbyte kursy: Kat. B
Ocena:


Serdecznie polecam instruktora P. Grzegorza Hałas. Praktycznie przygotował mnie do egzaminu państwowego i dzięki temu zdałam go bez większego stresu :)Jazdy z Panem Grzegorzem nauczyły mnie tego ,że żadne ,nawet największe skrzyżowanie nie jest skomplikowane :) Najważniejsze to pokazać ,że potrafi się jeździć :)
2016-04-25 | Agnieszka | Odbyte kursy: B
Ocena:


Polecam szkołę KURSANT , a w szczególności najlepszego instruktora pana Michała Kwaśnika. To chodząca gwarancja zdanego egzaminu, specjalista od ciężkich przypadków ?. Tłumaczy bardzo jasno ,dokładnie i do skutku wszystkie manewry oraz przepisy. Egzaminy państwowe zdałam za pierwszym razem i to bezbłędnie!!!!! Ponadto wszystkie jazdy odbywały się w przemiłej atmosferze. Z dużą dawką humoru. Michał zna wszystkie pułapki egzaminacyjne także trasa egzaminu praktycznego WORD nie była dla mnie zaskoczeniem. Ale co najważniejsze nauczył mnie myślenia za kierownicą a nie jazdy na pamięć. Polecam raz jeszcze najlepszego instruktora Michała Kwaśnika. Wielkie podziękowania. Agnieszka I would recommend a driving school the KURSANT, and in particular the best instructor Mr. Michał Kwaśnik. He is a walking guarantee of passing the examination, specialist in severe cases. He explains very clearly, accurately, and to effect all maneuvers and regulations. I passed state exams for the first time and there are error free !!!!! All lessons were nice and friendly atmosphere, with a large dose of humor. Michał knows all the pitfalls exam, tour the state exam WORD wasn`t a surprise. He taught me thinking, dont drive a car a memory. I recommend once again the best instructor Michał Kwaśnik. Big thanks. Agnieszka
2016-04-25 | Aleksandra K | Odbyte kursy: B
Ocena:


Bardzo, bardzo, bardo polecam Panią Monikę Turnau. Kompetentna i rzeczowa z nieziemskim poczuciem humoru. Jazdy z Panią Moniką to czysta przyjemność z dużą dozą nauki i ogromnymi pokładami cierpliwości. Efekty? Egzamin zdany za pierwszym razem!
2016-04-25 | Kajka Gołuńska | Odbyte kursy: kategoria B
Ocena:


Gorąco polecam zarówno szkołę Kursant jak i w szczególności instruktora Grzegorza Hałasa. Jest to niezwykle kompetentna osoba na właściwym miejscu, która z ogromną dozą cierpliwości znosiła wszystkie moje pytania i wybryki. Jazdy z panem Grzesiem przebiegały w przyjaznej atmosferze a przy tym cały czas się uczyłam. Moja droga była długa, ale wiem, że teraz nie zaparkuję już na przystanku autobusowym ani nie pojadę pod prąd. Ze spokojem zdałam egzamin państwowy za drugim razem. Właściwie nie wyobrażam sobie przechodzenia przez tą przygodę z kimś innym niż pan Grzesiu zatem bardzo polecam wszystkim, którzy poszukują sympatycznego instruktora, który zaprzyjaźni kursanta z dosłowniem każdym przepisem drogowym! :D
2016-04-24 | KATARZYNA KARNAS | Odbyte kursy: B
Ocena:


Podziękowania i najwyższa ocena dla mojej instruktorki Pani Ewy S. za podejście do mnie jako ucznia, ale przede wszystkim za podejście jako do człowieka. Pani Ewa jest instruktorką pełną pozytywnej energii i zaangażowania. Serdecznie polecam! P.S. Egzamin zdany za pierwszym razem :)
2016-04-23 | Kamila G | Odbyte kursy: B
Ocena:


Serdecznie polecam OSK Kursant! Pan Zbyszek Zarębski -u którego miałam jazdy- super człowiek! Cierpliwy, dokładny,zwracający uwagę na najmniejszy szczegół- wyjaśnił wszystko co było potrzebne żeby zdać bezproblemowo egzamin w WORD. Super szkoła! Polecam wszystkim.
2016-04-23 | Hubert Byrzykowski | Odbyte kursy: b1
Ocena:


Egzamin zdany za pierwszym razem !Polecam instruktora Grzegorza Hałasa !! super podejście , dostosowanie do godzin , cierpliwość ,super atmosfera podczas jazd, omówienie każdego najmniejszego błędu od A do Z!!POLECAM
2016-04-22 | Ada Gulla | Odbyte kursy: B
Ocena:


Moje podziękowania chciałabym skierować to firmy Kursant i najlepszego instruktora Zbigniewa Kulpy :) Na początku podkreślę fakt, że po trzech staraniach zdania egzaminu państwowego, po wyjeżdżonych godzinach z Panem Zbyszkiem zdałam bezstresowo, za pierwszym razem i w dodatku bezbłędnie(!) egzamin. Jestem mu za to bardzo wdzięczna i polecam innym podjęcie nauki w tej szkole jak i u tego instruktora. Jazdy odbywały sie w bardzo miłej atmosferze, wiele się dzięki nim uczyłam. Widać po Panu Zbyszku, że kocha swoją pracę i dlatego jest tak dobrym instruktorem. Ponadto, jest to osoba, którą zawsze będę dobrze wspominać i na pewno polecać znajomym. Dziękuję za to, że nie boje sie jeździć, zniknął mi ten strach w oczach :), że instruktor prawie stał sie bezrobotny(prawie nie było sie do czego przyczepić, hehe), że nauczyłam się dobrze parkować( nie powiem, to również wydawało mi się straszne) a teraz robię to bezbłędnie. Bardzo dużo wyniosłam z lekcji Pana Zbyszka, jest perfekcjonistą i zna się na rzeczy. Polecam innym bardzo serdecznie, NA PEWNO kiedyś wpadnę do kursanta w odwiedziny, swoim pięknym porsche. Dziękue jeszcze raz :) Jeśli ktokolwiek czuje, lub ma mysli, ze sie nie nadaje na kierowcę, proszę jak najszybciej sie wybrać do Pana Zbyszka. Ja ciagle tak myślałam, chcialam zrezygnować. A teraz? Teraz to wiem, że wystarczy poświęcić czas i być dokładnym. Mam już plany by objechać świat :D Pozdrawiam wszystkich.
2016-04-22 | Tomek | Odbyte kursy: B
Ocena:


Nie to, żebym miał tu robić jakąś laurkę, ale z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę jazdy, a w szczególności Pana Zbigniewa Kulpę, który był moim głównym instruktorem. Trasę egzaminacyjną przejeździliśmy wzdłuż i wszerz, wszystkie trudniejsze miejsca, na których najczęściej kończą się egzaminy zdążyłem poznać na pamięć :) Pan Zbigniew ma bardzo profesjonalne podejście do tematu - widać, że zależy mu na tym aby kursant jak najwięcej wyniósł ze swoich jazd. Miła atmosfera, bardzo dużo praktycznych, ciekawych porad, zarówno takich typowo pod egzamin ale także i takich by na "co dzień" czuć się pewnie i bezpiecznie za kółkiem...no i cierpliwość, której ja sam już często do siebie nie miałem. Polecam również instruktora Pana Tadeusza Biedę, z którym także wyjeździłem parę ładnych godzin. Tu również pełen profesjonalizm i masa cennych porad. I aż wstyd się przyznać, ale jeszcze wczoraj byłem tak "wypeniany", że miałem iść przełożyć egzamin na inny termin - na szczęście obaj panowie instruktorzy potrafili mnie zmotywować, wzmocnić i przekonać, że tu nie ma co się bać, bo przecież do egzaminu przygotowali mnie perfekcyjnie - no i nie mylili się...egzamin zdany bezbłędnie za pierwszym razem. Także jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :) pozdrawiam
2016-04-20 | Iwona Księżyk | Odbyte kursy: kategoria B
Ocena:


Chciałabym podziękować z całego serca mojemu instruktorowi Panu Sebastianowi Skrętkowicz za poświęcony czas, cierpliwość i perfekcyjne przygotowanie do egzaminu Państwowego. Teoria zdana za pierwszym razem praktyka za drugim ( przez nerwy, które wzięły górę). Z czystym sumieniem chciałabym polecić w 100% Szkołę Jazdy Kursant, oraz mojego instruktora. Życzę wszystkim przyszłym kursantom zdania egzaminów za pierwszym razem (bez nerwów- egzaminator też człowiek) :)
2016-04-20 | Maria Filemonowicz | Odbyte kursy: B
Ocena:


Serdecznie polecam zajęcia praktyczne u Pana Zbigniewa Kulpy, który przygotował mnie do egzaminu szybko i dokładnie - zdałam bezbłędnie i bezstresowo! Jazdy były przyjemnością, a pewność, jaką mam dzięki niemu na drodze, jest niezastąpiona. Najlepsze przygotowanie do egzaminu i praktyczne podejście do sprawy.
2016-04-20 | Paulina | Odbyte kursy: B
Ocena:


Polecam instruktora Grzegorza Jasińskiego. KURSANT niestety mnie nie zachwycił, odległe terminy egzaminów wewnętrznych. Plusem jest teoria w dwa weekendy.
2016-04-18 | Łukasz Iwaszków | Odbyte kursy: Kategoria B
Ocena:


Zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Ze szkoły jestem bardzo zadowolony, teoria była bardzo dobrze tłumaczona, ale najbardziej jestem zadowolony z jazd i mojego instruktora Pana Piotra Nowickiego. Polecam każdemu kursantowi, który chce zdać za pierwszym razem Pana Piotra :)
2016-04-16 | Kamil D | Odbyte kursy: B
Ocena:


Egzamin zdany za pierwszym razem !Polecam instruktora Adriana Wróbla !! super podejście , cierpliwość , omówienie każdego najmniejszego błędu od A do Z!! Polecam każdemu kto planuje naukę w szkole Kursant i poszukuje dobrego instruktora!
2016-04-15 | Mazur Dominika | Odbyte kursy: Kategoria B
Ocena:


Szczerze polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym! :) Najlepsza szkoła w której uczysz się pod okiem cierpliwych instruktorów którzy szybko i bez stresu przekażą swoją wiedzę i umiejętności, dzięki temu zdanie egzaminu nie jest problemem. Polecam rowniez wspaniałego instruktora pana Krzysztofa Lippika, który okazał sie mieć anielska cierpliwość co zaowocowało zdanym egzaminem państwowym ;)
2016-04-14 | Adam Kukiela | Odbyte kursy: B
Ocena:


Serdecznie polecam Szkołę Jazdy Kursant a przede wszystkim Pana Tomasza Woźniaka. Egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem. POLECAM
2016-04-14 | GRZEGORZ W | Odbyte kursy: B+E
Ocena:


Polecam tą szkołę a w szczególności Grzegorza Koniecznego.Super instruktor.Jest w 100% profesjonalistą w swoim zawodzie.Tłumaczy jasno i przejrzyście.Egzamin zdany oczywiście za Pierwszym Razem. POLECAM WSZYSTKIM SZKOŁĘ JAZDY KURSANT
2016-04-13 | Gabriela Smektała | Odbyte kursy: Prawo jazdy kategorii B
Ocena:


Serdecznie polecam Pana Krzysztofa Wiewióra! Zawsze można się dogadać co do terminu jazd, miła atomsfera, profesjonalne podejście, które zaowocowało zdaniem egzaminu praktycznego w WORDzie za pierwszym razem. Po jazdach z Panem Krzysztofem czułam się przygotowana, a żadne skrzyżowanie na egzaminie nie było dla mnie nowością. Serdecznie polecam :)
2016-04-12 | Małgorzata G?rska | Odbyte kursy: b
Ocena:


Serdecznie polecam szkołę jazdy KURSANT oraz pana instruktora Grzegorza Jasińskiego wykupiłam dodatkowe godziny i jestem bardzo zadowolona pełen profesjonalizm wspaniały instruktor zdane bez problemu NAJLEPSZA SZKOŁA EVER!!! ???
2016-04-12 | Anna Małkowska | Odbyte kursy: kat. B
Ocena:


Dziękuję serdecznie Panu Bogdanowi Sikorskiemu. Podczas jazd miła atmosfera i cenne wskazówki, co przełożyło się na zdany egzamin w WORD za pierwszym razem :)
2016-04-12 | Michał Kaczmarek | Odbyte kursy: B
Ocena:


Bardzo polecam Panią Ewę Samuels, jest wymagającym, ale przemiłym instruktorem. Dzięki niej poszedłem na oba egzaminy będąc spokojnym, ale skupionym na czekającym mnie wyzwaniu, ponieważ świetnie przygotowała mnie zarówno z teorii i przepisów, jak i przede wszystkim z prowadzenia samochodu. Naprawdę polecam uczucie, gdy wychodzi się z arkuszem egzaminacyjnym z oceną pozytywną uzyskaną za pierwszym podejściem, po teorii zdanej również w pierwszym terminie ;) Egzaminy wewnętrzne w kursancie są dużo trudniejsze od państwowego, dlatego jeśli ktoś zda taki egzamin, może być praktycznie pewien tego samego w WORD.
2016-04-11 | Gabriela | Odbyte kursy: kategoria B
Ocena:


Egzamin w WORD zdany za pierwszym razem - okazal sie o wiele prostszy niz ten wewnetrzny u pana Zbigniewa Kulpy. Nie bylo zadnego zaskoczenia, bo wszystkie drogi przejechalam wielokrotnie z panem Krzysztofem Radwanskim, ktorego moge goraco polecic jako instruktora i serdecznie pozdrawiam!
2016-04-11 | A.Rorat | Odbyte kursy: Kategoria B
Ocena:


Polecam szkołe jazdy KURSANT, a szczególnie najlepszego instruktora jaki mógł mi sie trafić Krzysztofa Lippika, cierpliwy, bardzo sympatyczny ale i surowy. Chodziłam na jazdy z przyjemnością i bardzo dziękuje za wszystko, atmosfera super! POLECAM!
2016-04-11 | Grzegorz P. | Odbyte kursy: B
Ocena:


ARTUR KOREK - ŚWIETNY INSTRUKTOR, który przyczynił się do tego, iż zdałem egzamin państwowy za pierwszym razem i to bezbłędnie!!! Przebieg kursu z Arturem stał na Bardzo Wysokim poziomie, Świetne przygotowanie, dokładnie omawiane newralgiczne miejsca, które mogą się pojawić na egzaminie i nie tylko :) OGROMNA CIERPLIWOŚĆ, BEZSTRESOWA KAŻDA GODZINA JAZDY, INSTRUKTOR Z POWOŁANIEM !!! Polecam przyszłym kierowcom oraz kursantom jazdy z Tym Instruktorem, a będziecie (i również ja) mile wspominać czas spędzony w ""eLce"" z Arturem :) Dziękuję także właścicielowi Sławomirowi Gradowi, z którym miałem przyjemność jeździć na egzaminie wewnętrznym. Pozdrawiam instruktorów z którymi uczyłem się i jeździłem, są to: Urszula Rychlik, Maciej Smyk, Adrian Wróbel, Ireneusz Szymański, Grzegorz Jasiński, Katarzyna Niżyńska, Jacek Boś, Monika Turnau. Dziękuję także drugiemu właścicielowi Panu Andrzejowi Świsulskiemu. Serdecznie Pozdrawiam i za WSZYSTKO CI ARTUR DZIĘKUJĘ, A ZWŁASZCZA ZA CIERPLIWOŚĆ I CZAS POŚWIĘCONY NA DOSZKALANIE !!!
2016-04-10 | Agnieszka | Odbyte kursy:
Ocena:


Do szkoły jazdy KURSANT zachęciła mnie możliwość zaliczenia teorii w 2 weekendy, było to bardzo wygodne dla mnie, a do tego pani która prowadziła zajęcia była konkretna dzięki czemu myślę ze dla każdego wszystko było zrozumiale. Niestety druga część kursu czyli jazdy zaczęła się dla mnie dość niefortunnie, ponieważ trafiłam na instruktora który się spóźniał. Po niecałych 15h jazdy stwierdziłam, ze to bez sensu, zadzwoniłam do biura i dostałam numer do pani Marty Brezdeń dzięki której własnie 3 dni temu zdałam prawo jazdy! :) pani Marta jest wspaniałą instruktorka a także osoba, potrafiła mnie odpowiednio zmobilizować, nakierować i tak szczerze myślę ze gdybym nie trafiła do niej to może i przestałabym robić to prawo jazdy, a teraz jazda sprawia mi naprawdę radość :) pani Marta podchodzi do każdej osoby bardzo indywidualnie i widać ze jej bardzo zależny na tym by każdego nauczyć jeździć, także zajęcia z nią to była sama przyjemność :D bardzo dziękuje raz jeszcze! I wszystkim polecam w razie problemow z instruktorem zadzwonić lub przejść się do biura i bez problemu dostanie się numer do kogoś innego! :)
2016-04-09 | Martyna Matkowska | Odbyte kursy: B
Ocena:


Serdecznie polecam Kursanta pod względem profesjonalizmu i skutecznej nauki. Odbyłam tu kurs B1 i B - oba egzaminy zdane za pierwszym razem, a wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi panu Grzegorzowi Hałasowi. Ma niezwykłe podejście do kursanta - profesjonalizm i wspaniała atmosfera w jednym. Nauczył mnie bezpiecznego poruszania się po drodze stosując swoją bardzo skuteczną metodę pułapek :) Nie zmieniłabym pana Grzesia na innego - najlepszy nauczyciel jazdy samochodem. Dziękuję za spędzone ze mną kilkadziesiąt godzin i obecność na egzaminie państwowym! Polecam!!!
2016-04-09 | Marek Drozdowski | Odbyte kursy: Prawo jazdy kat. B
Ocena:


Chcę bardzo serdecznie podziękować Panu Bogdanowi Sikorskiemu za wspaniałe przygotowanie. Pan Bogdan jest bardzo miłym i kulturalnym instruktorem o wielkiej wiedzy na temat przepisów prawa i nie tylko. :) Podczas jazd jest bardzo miła atmosfera, co powoduje, że naprawdę chętnie się na nie przychodzi. Pan Bogdan jest też bardzo punktualny, ale i bardzo wyrozumiały, więc nie ma problemów np ze zmianą godziny czy dnia jazd. Serdecznie polecam! Dzięki jego naukom zdałem za pierwszym razem. :)
2016-04-09 | Greta | Odbyte kursy:
Ocena:


Jestem po zdanym egzaminie w WORD-dzie, i serdecznie polecam jazdy z panem Grzegorzem Hałasem, instruktorem który cierpliwie i konkretnie tłumaczy. Jest to nauka nie tylko do egzaminu ale również samodzielnego i przewidującego poruszania się w ruchu miejskim. Dziękuję za wsparcie w dniu egzaminu. :)
2016-04-08 | Anna G | Odbyte kursy: Kat B
Ocena:


Uczyli mnie różni instruktorzy z różnych szkół.I najlepsza insyruktorką jest Pani Niźyńska.Wszystkim życzę aby mieli takiego instruktora.Potrafi przekazać wiedzę i nauczyć jeździć nawet tych ciężkich kursantów.Dziekuje jej za czas,spokój,zrozumienie,szczerość.Mam prawo jazdy.Marzenia się spełniają :D
2016-04-08 | Zuzanna | Odbyte kursy:
Ocena:


Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem, za co jestem bardzo wdzięczna Panu Zbigniewowi Kulpie, który mnie przygotowywał. Widać, że zależy mu na tym, aby kursant był zadowolony i czuł się pewnie prowadząc samochód zarówno samodzielnie, jak i na egzaminie. Zdecydowanie polecam tego instruktora! :)
2016-04-07 | Piotr Mokrzycki | Odbyte kursy: B
Ocena:


Kurs u p. Grzegorza Hałasa minął w przyjaznej atmosferze. U pana Grzesia uczy się nie tylko umiejętności egzaminacyjnych, ale też typowego ruchu drogowego. Egzamin zdany za pierwszym razem, bez żadnego problemu. Prawie cała trasa egzaminu została wcześniej przećwiczona na jazdach. Gdybym miał robić jeszcze raz prawo jazdy, to tylko w Kursancie z panem Grzesiem
2016-04-06 | Adam | Odbyte kursy: B+E
Ocena:


100 % Pięć Gwiazdek ! Miałem przyjemność uczęszczać na kurs B+E z dowodzącym P. Grzegorzem. Profesjonalizm nauczania na najwyższym poziomie ! Oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem :) Gorąco polecam !
2016-04-06 | Wojtek Pierzchała | Odbyte kursy: B+E
Ocena:


Świetna szkoła. Grzegorz Konieczny - klasa sama w sobie, świetny instruktor. Jasno i przejrzyście tłumaczy i wyjaśnia. Egzamin = formalność. POLECAM!
2016-04-06 | Kama | Odbyte kursy:
Ocena:


Bardzo polecam szkołę jazdy Kursant. Od samego wejścia do szkoły pełen profesjonalizm .Miła obsługa w biurze. Uśmiechnięte Panie. A później już tylko lepiej.... fantastyczny instruktor GRZEGORZ JASIŃSKI. Pan Grzegorz Jasiński to chodząca gwarancja zdanego egzaminu. Bardzo przyjaźnie nastawiony do kursanta ( czuć, że wykonuje prace z przyjemnością).Szanuje czas kursanta. Nigdy przez 6 miesięcy nie odwołał zajęć! Wyeliminował u mnie Jasia Fasole który uruchamiał się u mnie jak tylko wsiadałam do samochodu. Wyrobił u mnie pewność siebie za kierownicą. Taki pracownik to skarb!
2016-04-05 | Natalia | Odbyte kursy: B
Ocena:


Najlepszy z najlepszych instruktorów, to pan Grzegorz Hałas:) Cierpliwy, świetnie tłumaczy, zwraca uwagę na wszystkie elementy. Nie było żadnych problemów z dostosowaniem jazd do mojego czasu wolnego. Jest to człowiek który uczy nie tylko rzeczy niezbędnych na egzamin, a przede wszystkim jak bezpiecznie poruszać się na drodze :) Wczoraj zdałam za pierwszym razem egzamin państwowy. Dziękuję za ogromne wsparcie, nawet w dniu egzaminu :)
2016-04-04 | | Odbyte kursy: B
Ocena:


Chciałam bardzo podziękować najlepszemu instruktorowi- panu Tadeuszowi Biedzie.Pan Tadeusz jest profesjonalistą,który dzięki swojej cierpliwości i zaangażowaniu bardzo dobrze przygotowuje nie tylko do egzaminu,ale także do samodzielnej jazdy. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Dziękuje !
2016-04-02 | Grzegorz | Odbyte kursy: B
Ocena:


Bardzo polecam szkołę Kursant. Pani Ewa jest doskonałą instruktorką i posiada świetne podejście do kursatów ;)
2016-04-01 | Robert | Odbyte kursy: B+E
Ocena:


Szkoła jest na 5 gwiazdek. Wyrobiłem tutaj już uprawnienia do zawodu taxi i prawo jazdy B+E. Dostałem miłego instruktora (B+E) p. Grzegorza, który normalnie i cierpliwie potrafił wyjaśnić jak technicznie podchodzić do danych zagadnień związanych z jazdą z przyczepą... Dzięki temu egzamin zdany perfekcyjnie, bez błędów i miałem wrażenie, że po tym kursie w tak krótkim czasie zdołałem naprawdę dobrze opanować jazdę z "ogonem" ;) Czas teraz na poziom wyżej!
2016-04-01 | Szymon Pietruszka | Odbyte kursy: B1
Ocena:


Witam ! Nazywam się Szymon Pietruszka, zdałem w dniu 31 Marca 2016r prawo jazdy na kat b1 ! Jestem ogromnie dumny z siebie że się udało. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Hałas któremu dziękuje za cierpliwość w stosunku do mnie. Polecam każdemu tę szkołę a w z instruktorów tylko Pana Grześka :) Pozdrawiam
2016-04-01 | Asia Głuszcz | Odbyte kursy: B
Ocena:


Zdałam właśnie egzamin praktyczny w WORDzie i pragnę bardzo gorąco podziękować Pani Monice Turnau za świetne przygotowanie mnie, cierpliwość, uprzejmość i profesjonalizm. Przygotowała mnie perfekcyjnie dzięki czemu mogłam czuć się pewnie na egzaminie. Nie straszne mi teraz żadne skrzyżowania. Moim zdaniem najlepsi instruktorzy to Monika Turnau i Tadeusz Bieda, któremu rowniez dziękuje za wspólne jazdy, polecam wszystkim :)
2016-04-01 | Michał Zabrzeski | Odbyte kursy: Kat C
Ocena:


Serdeczne podziękowania za profesjonalne przygotowanie do egzaminu na kat C. Egzamin zdany za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla Marcina Zaremby oraz Pana Macieja Smyka za wszystkie rady które pomogły zdać egzamin bezproblemowo. Serdecznie polecam tych instruktorów
2016-03-31 | Piotr Świtajski | Odbyte kursy: Kat. B
Ocena:


30.03.2016 Kat.B zdałem egzamin za pierwszym razem ! ! ! Bardzo chciałbym podziękować Panu instruktorowi PIOTROWI NOWICKIEMU, ponieważ to on przygotowywał mnie do egzaminu, Pan Piotr wykonuje swoją pracę rzetelnie i sumiennie, z całym przekonaniem mogę polecić tego instruktora dzięki niemu egzamin w ośrodku egzaminacyjnym to tylko formalność. Pozdrawiam Panie Piotrze :) Polecam wszystkim przyszłym kursantom, szkołę jazdy KURSANT ! Jest to na prawdę bardzo dobra szkoła, nie ma sie nad czym zastanawiać tylko się zapisywać. Wysoka zdawalność w tej szkole to nie jest chwyt marketingowy, to jest absolutna prawda ! POZDRAWIAM !!!
2016-03-31 | Michał Bienia | Odbyte kursy: A,A2
Ocena:


Zdałem egzamin bez żadnych problemów za pierwszym razem bez stresu . dobra atmosfera , wszystko jak najbardziej godne polecenia :) Polecam P. Grzegorza Koniecznego wszystko wytłumaczy i przygotuje oraz omówi wszystko jasne i klarowne ~! Polecam ! :)
2016-03-30 | Matyda | Odbyte kursy: kat. B
Ocena:


Polecam szkołę jazdy Kursant oraz instruktorów, z którymi miałam przyjemność się uczyć: Tadeusza Biedę, Monikę Turnau oraz Cezarego Karpińskiego. Pani Monika to bardzo miła kobieta i bardzo dobry instruktor, natomiast pan Cezary to oaza spokoju, a spokój bardzo się udziela, co zdecydowanie jest wielkim plusem. Z osobna, jednak chciałabym podziękować i polecić Zbigniewa Kuplę, który jest perfekcjonistą w swoim fachu. Do egzaminu przygotował mnie rzetelnie i każde Jego słowo sprawdziło się w stu procentach. Egzamin faktycznie był dla mnie formalnością i zdałam za pierwszym razem, tylko dzięki zaangażowaniu Pana Zbyszka, Jego wielkiej ambicji oraz dodawaniu mi otuchy. W tym zawodzie ważna jest metodyka i indywidualne podejście, czym z pewnością może się Pan Zbigniew poszczycić. Będę bardzo mile wspominała Pana Zbyszka, choć zaznaczam, że to jest człowiek z charakterem ;). Drugim moim mentorem był Pan Tadeusz, który również jest bardzo dobrym instruktorem i jako świeżo upieczony kierowca bardzo doceniam Jego fachowość i wszystko, czego mnie nauczył. Nauka na najwyższym poziomie. Dla mnie najważniejsze było dobrze nauczyć się jeździć i poczuć się pewnie za kierownicą, a więc rzetelność instruktorów i z pełnym przekonaniem mogę napisać, że ?nie było lipy?.
2016-03-30 | norbert | Odbyte kursy: kategoria C
Ocena:


Profesjonalnie!!Zdałem w pierwszym podejściu!!Pozdrowienia dla MARCINA ZAREMBY!!!!
2016-03-24 | Marta Brewka | Odbyte kursy: B
Ocena:


Najlepsza szkoła jazdy!! Polecam serdecznie instruktora Ryszarda Kończak! Pan Ryszard jest dokładny, wszystko spokojnie tłumaczy, jazda z nim to czysta przyjemność! Aż czeka sie na następne godziny! Szybciutko można wyjeździć bez zbędnego czekania! Wspaniały instruktor, który wspiera na każdym kroku! Gdy cos nie idzie i przede wszystkim gdy jest sie przed egzaminem! Ja zdałam egzaminy państwowe dzięki panu Ryszardkowi za pierwszym razem! Teorie jak i praktykę. Gorąco polecam!!!! :)))
2016-03-23 | Dawid Pokrzywa | Odbyte kursy: B
Ocena:


Porządna szkoła,z porządnymi i solidnymi intruktorami.Bardzo wielka pochwała dla pana Grzegorza Hałasa dzięki niemu i jego nauce zdałem b1 rok temu za pierwszym razem i dzisiaj mialem egazmin na kategorie B i bez żadnych problemów zdałem za pierwszym razem POLECAM BARDZO TEGO INSTRUKTORA!!!!!!
2016-03-22 | Piotr Szwaj | Odbyte kursy: Kategoria A
Ocena:


Egzamin zdałem dzisiaj o godz. 13.20. Co ważne za pierwszym razem. Sprzyjała temu dobra atmosfera egzaminowanych ;-) Polecam szkołę "kursant" i p. Grzegorza. Dobrze tłumaczy, nie zajmuje ze pierdołami... konkret. Pozdrawiam. Lecę jarać się dalej zdanym egzaminem. ;-).
2016-03-22 | Michał Bujarski | Odbyte kursy: B
Ocena:


Bardzo dziękuje Panu Arturowi Korek za świetne przygotowanie do egzaminu państwowego i zdanie za pierwszym razem teorii jak i praktyki. Świetny instruktor.
2016-03-22 | Adrian Śnieżek | Odbyte kursy: B
Ocena:


Bardzo polecam instruktora Pana Artura Korka. Jestem bardzo zadowolony z jego nauk i wszystkich cennych wskazówek (odnośnie jazdy na egzaminie i zwykłej jazdy). Bezstresowa nauka na najwyższym poziomie, aż do perfekcji. Serdecznie polecam!
2016-03-20 | Michał Błażejowski | Odbyte kursy: B
Ocena:


Jestem bardzo zadowolony z kursu, nauka na bardzo wysokim poziomie Pan Michał Kwaśnik to profesjonalista polecam.
2016-03-20 | Basia Matuszczak | Odbyte kursy: Prawo jazdy kat. B
Ocena:


Ukończyłam właśnie kurs na prawo jazdy kat. B w Szkole Jazdy Kursant. Egzaminy teoretyczny i praktyczny państwowy zdałam za pierwszym razem. Polecam wszystkim najlepszą instruktorkę w szkole czyli p. Monikę Turnau. Bardzo konkretna osoba, potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć manewry na placu, tajniki parkowania jak i trudne skrzyżowania w mieście. Ma anielską cierpliwość, do każdego kursanta podchodzi indywidualnie. Jazdy odbywały się zawsze punktualnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam p. Monikę wszystkim tym, którzy szukają profesjonalnego instruktora!
2016-03-19 | ANNA MIAZGA | Odbyte kursy: B
Ocena:


UKOŃCZYŁAM KURS ZDAŁAM EGZAMIN PAŃSTWOWY ZA PIERWSZYM RAZEM BARDZO DUŻA W TYM ZASŁUGA INSTRUKTORA A BYŁ NIM KRZYSZTOF WIEWIÓR WYMAGAJĄCY NIE ODPUSZCZAŁ NAWET NA CHWILE,CIERPLIWY ZA CO OGROMNE PODZIĘKOWANIA
2016-03-19 | PATRYCJA GNIEWOSZ | Odbyte kursy: B
Ocena:


POLECAM SZKOŁE ZDAŁAM EGZAMIN PAŃSTWOWY DZIĘKI PROFESJONALNEMU PRZYGOTOWANIU CO ZAWDZIĘCZAM NIE TYLE SZKOLE CO DOŚWIADCZONEMU INSTRUKTOROWI
2016-03-18 | Angelika Nowak | Odbyte kursy: B
Ocena:


KURSANT? Trzy razy na "TAK". Egzaminy zdane bez żadnego problemu, a to dzięki najlepszemu instruktorowi p. Bogdanowi Sikorskiemu. Wszystko wytłumaczone od podstaw, anielska cierpliwość no i super atmosfera podczas jazd. Jeszcze raz wielkie dzięki za profesjonalne przygotowanie do egzaminu! Pozdrawiam :-)
2016-03-16 | Anna G | Odbyte kursy: Kat B
Ocena:


Najlepszym instruktorem i kursancie jest Katarzyna Niźyńska miałam różnych instruktorów ale ona uczy najlepiej. Dzięki jej nauce zdałam Polecam ją bo warto.Wesoła i spokojna. naukę oceniam na 6 Pozdrawiam Panią
2016-03-15 | Tomasz Katrelis | Odbyte kursy: C
Ocena:


Kurs na kategorie C odbył sie szybko i sprawnie , godziny jazd dostosowane dowolnie do kursanta .Polecam Marcina,Macieja jako instruktorów kategorii C.Zdałem teorie i praktykę za pierwszym podejściem. Potrzebna jest jednak inwestycja w sprzęt autka na C lekko wysłużone i naruszone zębem czasu .
2016-03-14 | Wojciech Malinowski | Odbyte kursy: B
Ocena:


Witam Serdecznie polecam szkołę KURSANT a w szczególności Pana Mirosława Wronę, nauczył mnie wszystkiego co jest potrzebne do zdania egzaminu, nauczył mnie jeździć, poziom jaki uzyskałem dzięki Niemu pozwolił mi nie tylko zdać egzamin państwowy za pierwszym razem (teoria i praktyka) ale daje pewność na drodze, nie czuję się jak tzw. "świeżak" Przede wszystkim podchodzi do szkolenia spokojnie, wysłucha, wytłumaczy, przeanalizuje wszystkie sytuacje które miały miejsce, zwróci uwagę na wszystkie złe nawyki, Na Egzaminie czułem się jakbym jechał kolejną godzinę z Panem Mirkiem, wiedziałem wszędzie co mam robić i nic mnie nie zaskoczyło, Dlaczego: Pan Mirosław Wrona jest Najlepszym instruktorem jakiego spotkałem, a wiem co mówię: uczyłem się wcześniej w innych szkołach jazdy. W szkole Kursant egzaminował mnie Pan Zbigniew Kulpa. Sprawdził KILKA RAZY ;) moje umiejętności końcowe, nie było łatwo, ale teraz wiem że było potrzebne rzetelne sprawdzenie wszystkich umiejętności. Jak On da TAK to znaczy że jest OK
2016-03-12 | Ola M. | Odbyte kursy:
Ocena:


Chciałabym bardzo polecić p. Sebastiana Skrętkowicza - profesjonalny, cierpliwy, bardzo dokładny, uważny i zaangażowany. Wyjaśnia wszystko w naprawdę jasny i obrazowy sposób oraz udziela cennych rad nie tylko nt. techniki jazdy, ale też psychicznego nastawienia do egzaminu. W kilka godzin pomógł mi przygotować się do egzaminu i wyzbyć się złych nawyków wpojonych przez poprzedniego instruktora (z innej szkoły jazdy). Ponownie bardzo dziękuję i polecam wszystkim!
2016-03-12 | KATARZYNA DROZDOWSKA | Odbyte kursy: KAT B
Ocena:


9 marca zdany upragniony egzamin. Wielkie podziękowania mojemu instruktorowi P. Krzysztof Wiewiór to człowiek z wielkim pokładem cierpliwości.Dziękuję za cenne wskazówki profesjonalne i fachowe przygotowanie do egzaminu co w moim przypadku nie było takie łatwe .Dziękuję za ciężką pracę wyrozumiałość wsparcie wyrozumiałość i motywację .Pozdrawiam i życzę jak najmiej opornych kursantów . Katarzyna
2016-03-11 | Joanna Gaweł | Odbyte kursy: B
Ocena:


Jazdy odbywałam z panią Kasią Niżyńską, którą pragnę tutaj bardzo pochwalić i podziękować przede wszystkim za cierpliwość, punktualność, znajdywania czasu mimo jego braku, tłumaczenie, czasami bardzo częste, prostych czynności, co doprowadziło do zdania egzaminu. Dziękuję i polecam ;)
2016-03-11 | Paweł Maj | Odbyte kursy: kat. C
Ocena:


Polecam instruktora -Ryszard Nowak.Zdane za pierwszym razem testy i jazdy.
2016-03-10 | Małgorzata Urbańczyk | Odbyte kursy: Kategorii B
Ocena:


Polecam wszystkim szkołę jazdy kursant a przede wszystkim instruktora Tomasza Woźniaka przyjemna atmosfera motywuje do działania. Dobrze tłumaczy serdecznie polecam
2016-03-10 | Karolina Grzeszczuk | Odbyte kursy: B
Ocena:


Bardzo polecam instruktora Grzegorza Koniecznego za świetne 30 godzin przygotowania nie tylko do egzaminu, ale też do jazdy przydatnej w życiu. Regularne jazdy i duży wkład pracy instruktora przełożył sie dziś na zdanie bezbłędnie egzaminu za pierwszym razem-nie napotkałam miejsca, którego nie przerobiłam na kursie. Serdecznie polecam, jeżeli szukacie rzetelnej szkoły jazdy!!:)
2016-03-10 | Michał Fuławka | Odbyte kursy: B+E
Ocena:


Wszystko super, egzamin zaliczony za pierwszym razem. Polecam szkołe jazdy kursan a tym bardziej jazdy z Grzegorzem Koniecznym!
2016-03-09 | MAłgorzata Urbańczyk | Odbyte kursy: kategoria B
Ocena:


Serdecznie polecam Szkołę Jazdy Kursant a przede wszystkim Pana Tomasza Woźniaka egzamin zdany za pierwszym razem świetnie tłumaczy i motywuje do działania POLECAM
2016-03-08 | Emilia | Odbyte kursy:
Ocena:


Po raz pierwszy prawo jazdy usiłowałam zrobić 5 lat temu, niestety nie udało się i po 4 oblanych egzaminach poddałam się będąc przekonana, że w tym momencie nie nadaje się na kierowcę. W ubiegłym roku trafiłam do "Kursanta", gdzie postanowiłam wykupić cały kurs, gdyż z poprzedniego niewiele pamiętałam. Po części teoretycznej moim instruktorem został Pan Arkadiusz Tandecki. Pierwsze godziny jazd były "tragiczne" i minęło trochę czasu zanim zaczęłam robić postępy. Dzięki cierpliwości i nieustępliwości Pana Arkadiusza zaczęłam nabierać wiary za kierownicą, jednakże po 30 godzinach czułam ze moje umiejętności nie są jeszcze wystarczająco dobre, abym mogła zmierzyć się z egzaminem państwowym. Dodam ze jestem osobą niedosłysząca - nosze implant słuchowy, stąd potrzeba czasu i wzmożonej pracy. Pan Arkadiusz mi to zapewnił. Dobrowolnie wykupiłam kilka dodatkowych jazd. Pomogło, z każdym spotkaniem szło mi coraz lepiej, choć do końca obawiałam się, że nie zdam egzaminu państwowego i psychicznie nastawiałam się na kilka, a nawet kilkanaście prób :-) Pan Arkadiusz zapewniał mnie wówczas, że będzie dobrze, prosząc jedynie abym skupiła sie na drodze. Jakież było moje zdziwienie, gdy zarówno teoretyczny, jak i praktyczny egzamin państwowy zdałam...za pierwszym podejściem! Nie sądziłam, że będzie to możliwe, toteż moja radość i towarzyszące temu niedowierzanie były ogromne. Reasumując - to zasługa profesjonalnej szkoły jazdy i dobrego instruktora, Pana Tadeusza Tandeckiego, który w trakcie nauki stawia poprzeczkę na tyle wysoko, iż egzamin po nauce jazdy wydaje się wręcz banalny :-) Dziś jestem szczęśliwa posiadaczka wymarzonego prawa jazdy. Polecam z pełną odpwoiedzialnością i pozdrawiam, Emilia
2016-03-08 | Wojtek | Odbyte kursy: kat B
Ocena:


Egzamin zdany za pierwszym razem. Niewątpliwe to zasługa pani Magdaleny Nycz, która z humorem oraz cierpliwością tłumaczyła jak dobrze jeździć i uczulała na szczególnie niebezpieczne sytuację drogowe. Szczerze Polecam
2016-03-08 | ewelina gola | Odbyte kursy: kat B
Ocena:


Polecam z całego serca! Najlepsza szkoła w mieście! Profesjonalna pomoc, instruktorzy z ogromnym doświadczeniem, zwłaszcza P. KRZYSZTOF, który doprowadził mnie do pozytywnego wyniku na egzaminie. Pozdrawiam serdecznie!
2016-03-08 | Marta | Odbyte kursy: B
Ocena:


Polecam szkołę Kursant - zajęcia teoretyczne wyczerpujące, z uwzględnieniem typowych błędów i problemów, na które może natknąć się początkujący kierowca. Uzupełnieniem jest polecana książka i dołączone do niej testy online. Zajęcia praktyczne miałam z p. Arkadiuszem Tandeckim. Pan Arkadiusz jest wymagających instruktorem, bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu. Przerobiliśmy wszystkie ważne skrzyżowania, a na egzaminie państwowym nic mnie nie zaskoczyło. Dodatkowo dostałam "pakiet" porad przedegzaminacyjnych, m.in. jak sobie poradzić ze stresem. Pomogło :)! Teoria i praktyka zaliczone za pierwszym razem.
2016-03-07 | Mateusz | Odbyte kursy: 10.10.2015-04.03.2016
Ocena:


Polecam ! Pana Cezarego Karpińskiego, który swoim profesjonalnym podejściem, cierpliwością oraz czujnym okiem uczy, dostrzega błędy i je koryguje w sposób bardzo profesjonalny ! Zawsze zmotywowany i chętny do pomocy ! Także dobry motywator! Pojeździł bym z nim jeszcze ale zdałem za pierwszym razem :) Na pochwałę za profesjonalizm zasługuje również Pan Bieda, który jest dobrym egzaminatorem i nie puszcza bubli drogowych dzięki czemu można wyciągnąć dużo wniosków i w konsekwencji poprawić swoje umiejętności :)))
NAWIGACJA


NEWSLETTER


ZAPRASZAMY NA VIDEO BLOGI

Nauka jazdy - Filmy instruktażowe
Kursy zawodowe - Filmy instruktażowe


RZETELNA FIRMA

POLECAMY!

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy
Dźwigi Wrocław
Operator dźwigów samojezdnych
Otrzymaliśmy status super osk
Wrocławska Szkoła Jazdy

Szkoła Jazdy Kursant® | Wszelkie prawa zastrzeżone 2000-2010
strony internetowe  |